En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi

0
4
En İyi Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi ve En iyi yabancı diziler hangileridir? veya Hangi Yabancı Diziyi izlemeliyim ? En iyi yabancı Diziler hangisi gibi sorularınıza yanıt arıyorsanız bu konumuzda Şimdiye kadar En İyi Yabancı Diziler ve Yabancı Dizi Önerileri sizlerle buluşturuyoruz.

Aşağıda sunulan En İyi Yabancı Diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi puanlarına göre sıralanmıştır.

Umarız En Popüler Yabancı Diziler listesi hoşunuza gider.

26- Twin Peaks

Gelmiş Geçmiş En İyi Yabancı Diziler – İzlenecek En İyi Yabancı Diziler – Twin Peaks
Gelmiş Geçmiş En İyi Yabancı Diziler – İzlenecek En İyi Yabancı Diziler – Twin Peaks

IMDB Puanı: 8.6 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 1

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncuları: Kyle McLachlanSheryl LeeMichael HorseChrysta BellMiguel FerrerDavid Lynch gibi oyuncular ile yapılan bu dizinin Tüm oyuncularını görmek istiyorsanız buradan görebilirsiniz.

Eğer güzel bir Yabancı Dizi Tavsiye si arıyorsanız ve izlediğime değsin boşuna zamanım gitmesin diyorsanız bu dizi sizin beğenebileceğiniz bir dizi olabilir.

Dizinin hikayesi ise şöyle, Dizi ABD-Kanada sınırları yakınında, Twin Peaks isimli sakin bir kasabada yaşayan bir kız olan Laura öldürülmesi ile başlamaktadır. Herkes işlenen cinayetten çok şaşkın ve olumsuz etkilenmiştir. FBI’dan Cooper Laura olayı araştırmak için kızın yaşadığı Twin Peaks kasabasına geliyor.

Fakat FBI Cooper Laura Kasabanın sakin olmadığını ve kasabada herkesin birşey sakladığını düşünmektedir.

Gece Ajan Cooper esrarengiz ve garip vizyonlarını görüyor ve Cooper, Twin Peaks kasabasında çok daha değişik ve büyük olayların gerçekleşmekte olduğunu ve bu cinayetin sadece tek bir cinayet olmadığını ve bu Kasabada kötü şeyler olduğunu anlamaya başlıyor.

Eğer polisiye ve gizem türelerinde dizileri seviyorsanız bu dizi sizin için vazgeçilmez olabilir.

25- Taboo

En İyi Yabancı Diziler – Taboo
En İyi Yabancı Diziler – Taboo

IMDB Puanı: 8.6 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 1

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncuları: Tom HardyOona ChaplinLeo BillDavid HaymanJonathan PryceEdward Hogg gibi oyuncuları olan Taboo dizisinin Tüm oyuncularını buradan öğrenebilirsiniz.

En iyi yabancı diziler arasında yer alan ve çok beğenilen bir dizi.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 25. sırasında Dizinin hikayesi ise James Keziah Delaney’nin sevdikleri Afrika’da kaybolduğu veya öldürüldüğü tahminn ediliyor. 12 yıl sonra 1814’de Londra’ya dönen Dalaney, babasının cenaze töreni için eskiden çalışmış 14 gizemli elmasla ortaya çıkıyor.

Delaney bir gemi satın alarak mirasını geri almak için hazırlık yapıyor. Delaney, Savaşan Büyük Biritanya ve ABD tarafından ihtilafa düşen K. Amerika’nın batı sahillerinin küçük bir bölümünü devir almakta. Ama Doğu Hindistan şirketi ticari amacı için bunu engellemeye çalışıyor. Dizi tabikide sadece bundan ibaret değil! Tom Hardy hayranıysanız bu diziyi sevmemeniz için hiç bir sebep yok. Son yıllarda en iyi yabancı diziler arasında yer alan Taboo’yu izlemenizi tavsiye ederiz.

24- Mindhunter

Mindhunter – (En İyi Yabancı Diziler)
Mindhunter – (En İyi Yabancı Diziler)

IMDB Puanı: 8.6 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 1

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Jonathan GroffHolt McCallanyHannah GrossSonny ValicentiAnna TorvCotter Smith

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 24. sırasında

En iyi yabancı diziler listemizde yer alan ve psikolojik bir tür olan Mindhunter dizisinin hikayesi şöyle;

Holden Ford FBI ile birlikte çalışan birisidir. ve oldukça akıllı ve aklı ile herkesten farkı olan bir kişidir. Görev aldığı bir olay Holden Ford’u derinden sarsar. Holden Ford daha sonra suçluların neden suç işlediklerini suç işlediklerinde nasıl duygular hissettiklerini ve suç işlemeye neyin neden olduğunu anlamak için farklı bir pencereden ve farklı düşüncelerle yaklaşılmasını düşünür.

Bill Tench (Amerika’nın en iyi Davranış Bilimcisi) alır ve ünlü katiller ile görüşmeler yapmaktadır. Bu görüşmeler arkadaş gibi yapılmaktadır ve röportaj gibi yapılmaktadır. Holden Ford suçluların Psikolojilerini anlamaya çalışarak ileride suç işleyecek kişilerin önüne geçip engelleyebileceğini düşünmektedir.

Gerçekten çok güzel olan bu Yabancı Dizi Mindhunter’i izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

23- The Handmaid’s Tale

En İyi Yabancı Diziler - The Handmaid’s Tale
En İyi Yabancı Diziler – The Handmaid’s Tale

IMDB Puanı: 8.6 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 1 

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Elisabeth MossYvonne StrahovskiMax MinghellaAmanda BrugelJoseph FiennesMadeline Brewer –  O-T FagbenleAnn Dowd

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 23. sırasında

En iyi yabancı dizler tavsiyemizin 23. sırasında The Handmaid’s Tale bulunmakta. Oldukça popüler olan bu diziyi izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

The Handmaid’s Tale hikayesi ise şöyle;

Kadınların sadece Hizmetçi ve çocuk doğurmak için kullanıldığı ve Erkeklerin sadece haklı olduğu kadınların ezildiği bir ülkeden bahsetmekte. Aslında gelecekteki Amerika için kurgulanmış bir dizi. Dizide Amerika’da resmin değiştirdiği bu ülkede resme yakalanmış kadınlar ise ülkenin yüksek mertebede bulunan yönetici ve kumandalarına hizmetçi olarak verilmekte. Dizde bu yaşananları ise Offred isimli bir hizmetçi olarak kullanılan ve dehşet verici bir hayat yaşamakta olan daha doğrusu yaşamak zorunda bırakılan kadınlardan bir tanesi üzerinden anlatılmakta. (Ofredd Dizinin Başrol oyuncularından.)

Eğer sizde bu tür dizileri seviyorsanız En iyi yabancı diziler adlı konumuzda bu diziyi görmek umarım sizi sevinmiştir.

22 – Big Little Lies

Big Little Lies – En İyi Yabancı Diziler
Big Little Lies – En İyi Yabancı Diziler

IMDB Puanı: 8.6 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 1

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular; Reese WitherspoonNicole KidmanZoë KravitzLaura DernShailene WoodleyAlexander Skarsgård – Adam Scott

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 22. sırasında

Nicole Kidman hayranları buraya baksın! Evet Big Little Lies Dizisi kadınların modern toplumdaki ilişkilerini ele alan bir dizi. Dizide, insanlar toplumda başarılı ve mutlu olduğu izlenimi vermekte. Kendi evlerinde nasıl istismara uğradıklarını ve bununla nasıl mücadele edeceklerini anlatmakta.

Dizinin teması olsun müzikleri olsun kadrosu olsun dört dörtlük bir dizi. En iyi yabancı diziler listesinde ilk sıralara girebilecek bir dizi.

21- Mr. Robot

Yabancı Dizi Önerileri - Mr. Robot
Yabancı Dizi Önerileri – Mr. Robot

IMDB Puanı: 8.6 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 4

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Rami MalekCarly ChaikinPortia DoubledayMartin WallströmChristian SlaterStephanie CorneliussenMichael Cristofer Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 21. sırasında

Bir bilim kurgu şovundan bahsediyoruz. Teknoloji hayranlarının kaçıramayacağı bir dizi. Gerilim ve dramı bir arada sunan Mr. Robot gerçekten izlecek en iyi yabancı dizilerden birisidir. Eğer bazı film ve dizi izleyişinizde vaktim boşa gitti diye düşünüyorsanız bu düşüncenizi bu Dizi için kafanızdan silin. En iyi yabancı diziler arasında.

Tam anlamı ile hakkı veren Mr. Robots. Kadrosu ile olsun gerilimi olsun bilim kurgusu olsun draması olsun tam anlamı ile senkronize edilmiş. Yabancı dizi önerimizde 21. sırada yer alan Mr. Robot. izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. 1-2 bölüm izleyip diziyi bırakanların çok şey kaybettiğini söyleyebiliriz.

20 – Silicon Valley

En Popüler Yabancı Diziler - Silicon Valley
En Popüler Yabancı Diziler – Silicon Valley

IMDB Puanı: 8.6 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 4

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Thomas Middleditch – T.J. Miller – Josh Brener – Martin Starr – Kumail Nanjiani – Amanda Crew Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 20. sırasında

Girişimci arkadaşlarımız için biraz komedi en iyi yabancı dizler listemizde olan Silicon Valley, izlenmesi gereken güzel bir Yabancı Dizi.

Komedi diziler veya Filmler genellikle izlendikten sonra “Hiç komik değildi” dediğiniz günleri umarım hatırladınız. Bunun asıl nedeni bizim kültürümüz ve espiri yapımızın yabancı ülkelerde fark göstermesi. Fakat Silicon Valley global olarak dünyadaki tüm kültürleri güldürebilmekte.

Silicon Valley, genellikle genç kitleye hitap ediyor fakat teknoloji ve girişimcilik gibi mesleklerle uğraşan kişiler için aslında vazgeçilmez bir dizi. Silicon Valley’de aynı evde yaşayan 4 yazılım uzmanı ve 1 girişimcinin, buldukları bir yazılım ile nasıl başarılı bir dev şirket olacakken  bir şekilde olmadıklarına tanıklık edeceksiniz.

Sezonları çok beklenen Silicon Valley, En popüler yabancı diziler arasında en iyilerinden bir tanesi. İzlemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

19- Spartacus

En İyi Yabancı Diziler - Spartacus
En İyi Yabancı Diziler – Spartacus

IMDB Puanı: 8.6 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Hayır

Sezon Sayısı: 3

2010-2013

Oyuncular: Liam McIntyre – Manu Bennett – Daniel Feuerriegel – Peter Mensah – Lucy Lawless – Nick E. Tarabay – Viva Bianca

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 19. sırasında

En iyi yabancılar diziler arasında olan fakat ne yazıkki biten bir Yabancı dizi Spartacus’un konusu şöyle;

Spartacus Roma’ya karşı gladyatör şampiyonudur. Spartacus 3. Sevile savaşına kadar uzanan olayları ve Spartaküs’ün hikayesine odaklanmaktadır.

Genel olarak konusu Cinsel ilişkilerden şiddete kadar gitmekte. Tabi işin içinde aşk ve şiddet var ise kıskançlıklar ve yasak aşklar, intikam almalar, eşcinseller, güzel kadınlar ve yakışıklı erkekler gibi bir çok şeyi izleyicilerine sunmakta. Aldığı IMBD puanı ile en iyi yabancı diziler arasında bulunmakta.

18- Dexter

En İyi Yabancı Diziler - Dexter
En İyi Yabancı Diziler – Dexter

IMDB Puanı: 8.7 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Hayır (Final Yapılmış)

Sezon Sayısı: 

2006 – 2013

Oyuncular: Michael C. Hall – Jennifer Carpenter – David Zayas – James Remar – C.S. Lee – Luna Lauren Velez Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 18. sırasında

Dexter, En iyi yabancı diziler arasında yer almaktadır. IMBD puanından anlayacağınız gibi popüler yabancı diziler arasında yer almakta.

Dexter Morgan, Miami Metro Polis departmanında çalışmakta. Ancak kimsenin haberi olmadığı bilmediği bir işi daha var. Bu iş ise bir türlü adeletin elinden kaçmış ve cinayet masasının çözemediği davaları veya bu davalardan delil yetersizliği ile serbest kalan kişileri öldürmek için zaman harcadığı bir iş.

Polisiye diziler arasında en iyisi Dexter. Eğer polisiye dizileri ilginizi çekiyorsa aksiyon dolu bu diziyi izlemenizi tavsiye ederiz.

17- The Crown

En İyi Yabancı Diziler - The Crown
En İyi Yabancı Diziler – The Crown

IMDB Puanı: 8.7 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 2

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Claire Foy – Matt Smith – Victoria Hamilton – Vanessa Kirby – Pip Torrens – Will Keen

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi Konumuzun 17. Sırasında The Crown’u görmekteyiz. Netfilx’in yapımını üstlendiği ve izlemenesi gerektiğini düşündüğümüz Yabancı Dizi The Crown toplam 2 sezon oynamıştır ve hala devam etmektedir.

Dizinin konusu, 2. Dünya Savaşından çıkan İngiltere’nin Buckingam Sarayı’nda yaşanan aşkları ve İngilterenin siyasi hayatına yön veren olayları anlatmakta. Dizinin içinde Kraliçe II. Elizabeth’in yaşadığı olaylarıda anlatmakta. Tarihi diziler sevenler için En İyi Yabancı Dizi olan The Crown’u izlemelerini tavsiye ederiz. Netfilx’in çok büyük paralar harcadığı bu diziyi izlemenizi öneririz.

16- Doctor Who

En İyi Bilim Kurgu Dizileri - Doctor Who
En İyi Bilim Kurgu Dizileri – Doctor Who

IMDB Puanı: 8.7 – Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 10

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Matt Smith – David Tennant – Peter Capaldi – Jenna Coleman – Nicholas Briggs – Karen Gillan  Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 16. sırasında

Fantastik bir Dizi Doctor Who En iyi yabancı diziler listesinde.

Doctor Who dizisi sizi yanıltmasın. Dizinin doktorlukla alakalısı yok. Doctor aslında insan olmayan ama insan kılığında olan uzayda ve zamanda şeytanla savaşan bir kişi. Doktar’a eşlik eden arkadaşlarıyla dünyayı kurtarma maceralarını izleyeceksiniz. En iyi yabancı diziler arasında IMDB sıralamasıda oldukça iyi olan bu dizi, fantastik dizileri seven kişiler için izlenmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyoruz.

15- Gomorrah: La Serie

En Popüler Yabancı Diziler - Gomorrah: La Serie
En Popüler Yabancı Diziler – Gomorrah: La Serie

IMDB Puanı: 8.7 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 2

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Marco D’Amore – Fortunato Cerlino – Salvatore Esposito – Fabio De Caro  Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 15. sırasında

En güzel yabancı diziler listesinde Gomorrah: La Serie dizisini anlatacağız. İtalyan yapımı suç ve dramı ele alan bir dizi.

Dizi organize suçlar, uyuşturucu satıcıları ve sıradan insanlar ile aralarındaki ilişkiyi anlatmakta. Gomorrah, suç ve suç işleyen kişilerin dış ve iç güç mücadale anlatan bir sizi.

Eğer mafya tarzı suç tarzı filimleri seviyorsanız bu dizi tam size göre olabilir.

14- Better Call Saoul

En İyi Yabancı Diziler - Better Call Saul
En İyi Yabancı Diziler – Better Call Saul

IMDB Puanı: 8.7 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 3

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Bob Odenkirk – Jonathan Banks – Rhea Seehorn – Patrick Fabian – Michael Mando – Michael McKean – Giancarlo Esposito Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 14. sırasında

Breaking Bad’i izlemeyen kişiler için Better Call Saul dizi bir çok kişi için hayal kırıklığı olabilir fakat Breaking Bad dizisini izleyenler için ve hayranları olanlar için bu dizi vazgeçilmez olacaktır. Tabi yinede zevk meselesi çoğu kişininde hoşuna gidebilir.

Better Call Saul Dizisi Breaking Bad dizisinde avukat olan Saul Goodman’ın hayatını anlatmakta. Breaking Bad hayranları için kesinlikle kaçırmaması gereken En iyi yabancı diziler arasında olan Better Call Saul dizisini tavsiye ediyoruz.

13- House

En İyi Yabancı Diziler - House
En İyi Yabancı Diziler – House

IMDB Puanı: 8.8 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Hayır (Final Yapılmış)

Sezon Sayısı: 8

2004 – 2012

Oyuncular: Hugh Laurie – Omar Epps – Robert Sean Leonard – Jesse Spencer – Lisa Edelstein – Jennifer Morrison – Peter Jacobson – Olivia Wilde

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 13. Sırasında Son derece akıllı olan ve antisosyal olan dizinin baş rol oyuncusu Dr. Gregory House’a odaklanmış bir dizi. Yabancı Dizi Tavsiyeleri Listesinde en iyi yabancı dizi ünvanını alan House dizisini izlemenizi tavsiye ederiz.

Dr House uzman hekimlerden oluşan bir ekibi ile çözümü olmayan hastalıkların çözümlerini araştırıp buluyor. Ayriyetten Dr. House’ın özel hayatını anlatmakta.

Mükemmel bir Yabancı Dizi olan House dizisini izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Tadını çıkararak izleyin çünkü bu dizinin finali yapılmış ve toplam 8 sezon oynamış bir dizi.

12- Vikings

En İyi Yabancı Diziler - Vikings
En İyi Yabancı Diziler – Vikings

IMDB Puanı:8.8 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 5

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2017-2018

Oyuncular: Travis Fimmel – Katheryn Winnick – Alexander Ludwig – Gustaf Skarsgård – Clive Standen – Alex Høgh Andersen – Jordan Patrick Smith Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 12. sırasında

Vikings dizisi Kanada ve İrlanda’nın ortak yapım bir dizisi. Michael Hirst tarafından yazılan ve yapımcılığı üstlenmiş En iyi yabanacı diziler arasında olan Vikings, gerçekten izlenmesi gerek dizilerden bir tanesi. Savaş dizi tavsiyesi, en iyi yabancı tarihi diziler arıyorsanız bu dizi sizin için vazgeçilmez olabilir.

History Channel tarafından çekilerek yola çıkan dizi neredeyse hiç efekt bulundurmuyor. Çok gerçekçi bir dizi olan Vikings’i izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Fragmanı izleyerek daha net bilgi alabilirsiniz.

11- Narcos

En İyi Amerikan Dizileri - Narcos
En İyi Amerikan Dizileri – Narcos

IMDB Puanı: 8.9 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 3

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Pedro Pascal – Wagner Moura – Boyd Holbrook – Alberto Ammann – Paulina Gaitan Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 11. sırasında

Evet geldik en ünlü en iyi yabancı diziler arasında bulunan Narcos’a. En zengin uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın bakış açışından işlenen bu dizi genel olarak neredeyse Pablo Escobar’ın öyküsünü anlatmakta.

Pablo Escobar’ın evlilik ve evlilik dışı aşk hayatını anlatan dizi suç kategorisinde bulunmakta. Dizide yer alan aktörler ise gerçekten bu diziye uyum sağlamaktalar.

Suç kategorisindeki dizileri sevenler için En iyi yabancı suç dizisi olarak kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

10- Black Mirror

En İyi Yabancı Diziler - Black Mirror
En İyi Yabancı Diziler – Black Mirror

IMDB Puanı: 8.9 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 4

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2017 – 2018

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 10. sırasında

Oyuncular: Kadrosu çok geniş olduğu için tüm listeyi görmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Bilim kurgu dizisi olan Black Mirror dizi ana konusu veya teması nasıl derseniz teknolojinin insanları nasıl etkilediğini anlatmaktadır. Aslında bu diziyi anlat anlat bitmez ama Bilim kurgu dizileri arasında en iyi diziler arasındadır.

Black Mirror Teknolojinin baskın olduğu dünyayı konu almakta. Bu dizide ister istemez anlatılan olaylara empati kurduğunuz için kendinizi sorguladığınız için dizi herkesi etkilemekte.

Bilim kurgu seven kişiler için bu dizi vazgeçilmez olabilir. En iyi yabancı diziler arasında 8.9 IMDB puanına sahip olan bu diziyi sizlere tavsiye ediyoruz.

9- Stranger Things

En İyi Yabancı Diziler - Stranger Things
En İyi Yabancı Diziler – Stranger Things

IMDB Puanı: 8.9 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 2

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2017- 2018

Oyuncular: Winona Ryder – David Harbour – Finn Wolfhard – Millie Bobby Brown – Gaten Matarazzo –Caleb McLaughlin – Natalia Dyer – Charlie Heaton Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler listesinde Stranger Things bulunmakta. IMDB puanı ile şaşırtan ve gerçekten puanını hak eden bir diziden bahsedeceğiz.

Bu dizinin başrol oyuncuları çocuklardan oluşmakta. Bu sizi şakın düşündürmesin dizide çok güzel fantastik bir kurgu bulunuyor. Herkesin tanıdığı bir kasabada çocuğun kaybolmasıyla başlıyor ola ve araştırıldıkca başka olaylarında ortaya çıktığı bu dizide devletin ve kötü doğaüstü güçler ile halkın karşı karşıya kalması anlatılmakta. Dizi tam bir gizemli dizi. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

8- Westworld

En Popüler Yabancı Diziler - Westworld
En Popüler Yabancı Diziler – Westworld

IMDB Puanı: 9.0 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: evet

Sezon Sayısı: 1

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Evan Rachel Wood – Thandie Newton – Anthony Hopkins – James Marsden – Jeffrey Wright Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Muhteşem efektleri ile ve müzikleri ile En iyi yabancı diziler arasında yer alan Westworld zaman algısı, kendi benliğimizi anlatan bir dizi.

Sosyal Medyada son zamanlarda çok kişi tarafından paylaşılması ve konuşulması üzerine herkesin merak ettiği bu dizi gerçekten izlenecek bir dizi olduğunu rahatlıkla sizlere söyleyebiliriz. IMDB puanı ile gözleri kamaştıran bu güzel diziyi izledikten sonra eminiz Vaktim boşa gitti demeyeceksiniz.

7- House Of Cards

En İyi Yabancı Diziler - House Of Cards
En İyi Yabancı Diziler – House Of Cards

IMDB Puanı: 9.0 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 5

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Evan Rachel Wood – Thandie Newton – Anthony Hopkins – James Marsden – Jeffrey Wright Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 7. sırasında gerçekten güzel bir dizi ile karşı karşıyayız. Evet gelelim benimde önceden sürekli izlediğim fakat yoğunluklardan dolayı izleyemediğim House Of Cards dizisine gelelim. Çok eski bir dizi olmamasına rağmen çok tutulan bu dizi gerçekten izlemenizde fayda var.

Bir politikacının hayatını anlatan ve ABD başkanı olmak için ne tür yollara başvurduğunu anlatan bu dizide ABD başkanı olmaya çalışan kişi ile karısının arası çok iyidir fakat başkan adayı için bilinmeyen bir dizi şeyler bulunmakta. Acımasız olan bu dizi cinayetlerle suçlarla ve aksiyonlarla devam etmektedir. Dizideki diyalogları ile sizleri etkileyecek bir dizi Dizinin ana karakterlerinden Frank Underwood’un sözleri ile dizi keyifli bir hal almakta. Tabi unutmamakta fayda var bu sadece bir dizi etkisinde ne kadar kalınır bilinmez ama tavsiye edilesi bir film IMBD puanı ile göz kamaştıran bu diziyi izledikten sonra bizlerle lütfen yorumdan iletişime geçerek düşüncelerinizi aktarın.

6- Fargo

En İyi Yabancı Diziler - Fargo
En İyi Yabancı Diziler – Fargo

IMDB Puanı: 9.0 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: 3. sezonu birbirinden bağımsız olduğu için final yapılmış

Sezon Sayısı: 3

Oyuncular: Martin Freeman – Carrie Coon – Patrick Wilson – Ewan McGregor – Kirsten Dunst – Colin Hanks – Billy Bob Thornton Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Amerika dizisi arayanlar için gerçekten güzel bir dizi olacağından eminiz. En iyi yabancı diziler listesinde 6. sırada olan Fargo gerçek ve ilginç olduğunu anlayabileceğiniz bir dizi. Her ne kadar kontrol etsemde bazen dizi yerine film yazabiliyorum dikkate almayın konumuz En iyi yabancı diziler. Eğer şiddetli ve kara mizahlı dizilerden hoşlanıyorsanız bu dizi tam size göre Daha detaylı bilgi için Fragmanı izlemenizi tavsiye ederiz.

5- Sherlock

En İyi Yabancı Diziler - Sherlock
En İyi Yabancı Diziler – Sherlock

IMDB Puanı: 9.2 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 4

Oyuncular: Benedict Cumberbatch – Martin Freeman – Una Stubbs – Rupert Graves – Louise Brealey – Mark Gatiss – Andrew Scott – Amanda Abbington Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 5. sırasında İzlenmesi gerek ve listemizde olan En İyi yabancı diziler arasında Sherlock uzun sezon araları yaparak izleyenleri birazcık üzdü sanırım. Ama olsun pes etmek yok ve bu diziyi bırakmakta yok. Dizinin konusunu önceden hiç izlememiş arkadaşlarımıza özet geçelim.

Sherlock Sosyal Medyada en çok üzerinde teorilerin en çok tartıştığı bir dizi aslında. Afganistan’da doktor ve asker olarak çalışan Dr. John Watson ile ev arkadaşı olan Sherlock tam bir kaos tutku olan Watson ile beraber kimsenin almadığı olayları çözmek için maceradadan maceraya atlamaktalardır.

En iyi yabancı dizi tavsiyemizin 5. sırasında olan Sherlock’u izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Tabi IMBD puanının yüksek olmasındanda anlaşılacağı gibi çoğu kişi bu diziyi sevmekte ve izlemekte.

4- Rick An Morty

En iyi yabancı diziler - Rick And Morty
En iyi yabancı diziler – Rick And Morty

IMDB Puanı: 9.4 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: evet

Sezon Sayısı: 3

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Çizgi dizi sevenler için güzel bir dizi. Seveceklerinden eminim. Kısaca direkt olarak özetine geçersek bu dizinin. Zeki ama bir o kadarda alkollik olan dikkatsiz bir bilim adamını anlatan bir dizi. Bu adamın adı Rick. Rick’in torunu olan 14 yaşındaki Morty ile maceralarını anlatan bir dizi. Morty ile dedesi Rick’in başları sürekli belaya girmekte ve beladan kurulmaya çalışmaktalar. Dediğimiz gibi Fragmanı izleyerek dahada iyi görebilirsiniz fakat Çizgi dizi hayranları için gerçekten çok güzel bir dizi olduğunu tekrar hatırlatmak istiyoruz.

3- Band Of Brothers

En İyi Yabancı Diziler IMDB - Band OF Brothers
En İyi Yabancı Diziler IMDB – Band OF Brothers

IMDB Puanı: 9.5 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Hayır ( Final yapılmış)

Sezon Sayısı: 1 Sezon ( Mini Dizi) Sadece 10 Bölüm Oynadı.

Oyuncular: Scott Grimes – Damian Lewis – Ron Livingston – Shane Taylor – Donnie Wahlberg – Peter Youngblood Hills – Matthew Leitch Oyuncuların hepsini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 3. sırasında

Band Of Brother dizinin bu kadar sevilmesi ve bu kadar tutulmasının bir sebebide Steven Spielberg tarafından çekilmesi olması. Savaş filmlerini sevenler için vazgeçilmez bir film olabilir. Aradığınız dizi 2. dünya savaşına dayansın istiyorsanız gerçekten bu diziyi izlemenizi tavsiye ederiz. IMDB puanı ile göz kamaştıran bu diziyi izleyerek düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin.

2- Breaking Bad

En İyi Yabancı Diziler - Breaking Bad
En İyi Yabancı Diziler – Breaking Bad

IMDB Puanı: 9.5 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Hayır ( Final Yapılmış en iyi yabancı diziler arasında)

Sezon Sayısı: 1 ( Mini Dizi) 10 bölüm

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2001

Oyuncular: Bryan Cranston – Anna Gunn – Aaron Paul – Dean Norris – Betsy Brandt – RJ Mitte  Oyuncuların tamamını görmek için buraya tıklayın.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 2. sırasında Breaking Bad dizisini bir yerlerden hatırladığınızı düşünüyorum. Stephen E. Ambrose tarafından yazılan bu dizi En İyi Yabancı Diziler arasında yer almakta. Yine Steven Spielberg.

En iyi yabancı diziler arasında yer alan Breaking Bad dizisi 50’li yaşlarda kimya öğretmeni olan Walter White aynı zamanda ailesini geçindirmek için bir oto yıkamacasında çalışmaktadır. Ağırbaşlı olan bu kişi sosyal ilişkilerinde silik bir görünüm çizmekte fakat çevresi tarafından çok sevilen bir aile babasıdır.

Bir süre sonra akciğer kanseri olduğunu öğrenir ve hayatının son günlerini ailesinin zor durumda kalmaması için ve onlara geçinebilecek parayı bulup verebilmek için yollar aramaya başlayan bir karakter.

Evet gerçekten güzel bir dizi olduğunu sizlere söylebilirim.

1- Game Of Thrones

En iyi Yabancı Diziler - Game Of Thrones
En iyi Yabancı Diziler – Game Of Thrones

IMDB Puanı: 9.5 / Fragman

Dizi Devam Ediyor Mu?: Evet

Sezon Sayısı: 7

Yeni Sezonun Başlangıç Tarihi: 2018

Oyuncular: Peter Dinklage – Lena Headey – Emilia Clarke – Kit Harington (Jon Snow) / Sophie Turner – Maisie Williams – Nikolaj Coster-Waldau – Iain Glen Oyuncuların tamamını görmek için buraya tıklayın.

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi konumuzun 1. sırasında Ölmeden önce izlenmesi gerek diziler arasında yer almakta. IMDB puanı ile gözleri kamaştıran bu diziyi zaten bilmeyen yoktur. Herkes tarafından beğenilen ve övülen bu diziyi aranızda gerçekten duymayan varsa yorumlarda paylaşsın lütfen. Eğer Fantastik diziler seviyorsanız bu diziyi gerçekten sevebilirsiniz.

Evet Toplam 26 Diziyi sizler ile paylaştık. Bu konuda Kaynak olarak Google Amcamız ve eniyiyabancıdiziler.net ve IMBD’den alıntı yapılarak paylaşılmıştır. Bu güzel arşivini bizlerle paylaştığı için herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Umarım okurken ve dizileri izlerken keyif alırsınız.

Bu konuyu okumanızı tavsiye ediyoruz. yeni-alinan-akilli-telefonlar-kac-saat-sarj-edilmeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen Adınızı Buraya Yazın