Ana Sayfa Hakkımızda Ve İletişim

Hakkımızda Ve İletişim

Whatissay.com ile iletişime geçebilmek için aşağıdaki Ağları Kullanabilirsiniz.

İletişim

Email: support@whatissay.com Bizimle Sosyal Medya ile iletişime geçebilirsiniz. FacebookTwiiterInstagram (Genellikle 24 Saat içerisinde cevap verilmektedir.) 

Hakkımızda

Whatissay Türkiye ve Almanya’nın Sosyal İçerik Platformudur. Whatissay, 11 Şubat 2018’de faaliyete girmiştir. Whatissay’de boş zamanlarınızda eğlenebileceğiniz, Bilgi alabileceğiniz ve rahatlıkla soru sorabileceğiniz bir sosyal platformdur. Whatissay Türkiye’nin ve Almanya’nın en popüler fotoğraf, video ve bilgi bulabileceğiniz bir platformdur. Eğlenceli testler yapabilir bir ülkeye gitmeden önce o ülke ile ilgili bilgiler alabilir ve vize hakkında nasıl süreçler işlediğini öğrenebilirsiniz. Kadınıyla Erkeğiyle alışverişinden kişisel bakımına kadar her bilgiye ulaşabilirsiniz. Whatissay sadece sosyal içerik platformu değil! Aslında büyük bir Blogdur. Sizde bu Platformda profil oluşturabilir ve içeriklerinizi paylaşabilirsiniz. Whatissay olarak sizlere iyi zaman geçirebilmeniz için yeni güncel bilgilerle sizlere bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

Son Başlıklar

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi

En iyi yabancı diziler IMDB 8.0 Üzeri 26 Dizi ve En iyi yabancı diziler hangileridir? veya Hangi Yabancı Diziyi izlemeliyim ? En iyi yabancı Diziler...
Zoeva Make-up Pinsel

Zoeva Make-up Pinsel