İngilizce Ve Almanca Öğrenmek İçin En İyi 3 Dil Uygulaması

2
38
ingilizce-almanca-ogrenmek-icin-en-iyi-3-uygulama
ingilizce-almanca-ogrenmek-icin-en-iyi-3-uygulama

İngilizce Ve Almanca Öğrenmek İçin En İyi 3 Dil Uygulaması başlığımızda Eğlenceli şekilde nasıl dil öğrenebileceğiniz uygulamaları seçtik ve sizlerle paylaşmak istedik. Aslında bakacak olursak dil öğrenmek için o dilin anavatanına gitmeniz gerekiyor. Olsun! Siz yinede altyapınızı oluşturmanızda fayda var. Dünyada ortak dil olarak İngilizce konuşulduğu için iş başvurunuzda bile adınızdan önce Dil bilip bilmediğiniz sorulmakta. Uygulamalar öğrenme yolunda sizlere büyük kolaylıklar sağlamakta. Şimdi gelelim en eğlenceli en güzel İngilizce Ve Almanca Öğrenmek İçin En İyi 3 Dil Uygulaması;

1- Memrise

Memrise uygulaması ile dil öğrenmek hem eğlenceli hemde kolay. Sizleri hem konuşturarak hemde yazdırarak size dili öğretmeye başlıyor. Seviye seviye yukarıya doğru çıkıyorsunuz ve öğrendiğiniz kelimeler ile kendinizi zamana karşı test edebiliyorsunuz. Sohbet botları ile mesajlaşabiliyorsunuz. Öğrendiğiniz kelimelerin nasıl telaffuz edildiğini Yerlisinin Videosun’da sizlere sunuyor.

2- Duolingo

Duolingo hem Mobil cihazlardan hemde Website üzerinden çalışabileceğiniz bir Dil Uygulamasıdır. Duolingo ile birlikte öğrenirken görevler alıyor ve bu görevleri yerlerine getirmeye çalışıyorsunuz. Görevleri yerine getirdiğinizde ödülleniyorsunuz ve Dil öğrenmek gerçekten eğlenceli hale geliyor. Uygulamada Listening ve Speaking yapabilir, Grup oluşturarak yarışmalar düzenleyebilirsiniz. Duolingo ile kısacası eğlenceli bir şekilde dil öğrenebilirsiniz.

3- Busuu

Profesyonel Dersler alabileceğiniz Busuu gayet başarılı bir Dil Uygulaması. Ücretsiz olması ve milyonların kullanması bence en güzel artı yönlerinden birisi. Tabi yukarıda saydığımız uygulamalarda ücretsiz. 2014 Yılında aldığı ödül ile gündeme geldi ve milyonların en çok kullandığı yabancı dil olmuştur. Dil bilgisinden Kelime bilgisine kadar kendinizi eğitip sınıyabileceğiniz Busuu bir dil uygulaması. Sesli diyaloglarla son derece kullanışlı bir Dil uygulaması. Sadece ingilizce değil diğer dillleri öğrenmek içinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

İngilizce ve Almanca Öğrenmek İçin En iyi 3 uygulama-3

Not:

Herşeyden önce motivasyonunuzu yüksek tutmanız ve yazının başında dediğimiz gibi Altyapınızı oluşturduktan sonra kesinlikle o dilin anavatanına giderek konuşmaya çalışmanız sizin için çok yararlı olacaktır. Paylaştığımız uygulamalar ile genel bir bilgiye sahip olabilir ve altyapınızı oluşturabilirsiniz. Keyifli dil öğrenmeler.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen Adınızı Buraya Yazın